Pogradec | Automjete | Makina | Citroën | Jumpy | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 07:23 Makina , Tiranë

CITRËN JUMPY - FRIGORIFERIK 0* - 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:12 Makina , Tiranë

Citroen Jumpy 2006 (makine pune kamioncine)

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 11:01 Makina , Tiranë

Citroen Jumper dizel 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Nën 11:00 Makina , Tiranë

Shitet furgon

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 21:12 Makina , Tiranë

Citroen jumpy (furgon)

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 12:42 Makina , Kukës

Citroen Jumpy 1.6HDI i sapo ardhur nga zvicrra

2 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 20:41 Makina , Elbasan

Citroen jumpy 2011 okazion !!

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Gush 15:23 Makina , Elbasan

citroen jumpy

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Korr 16:43 Makina , Tiranë

Citroen

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Korr 22:32 Makina , Tiranë

Citroen Jumpy 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim