Kukës | Automjete | Makina | Citroën | Jumpy

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


01 Dhj 07:38 ,

CITROEN JUMPY 2.0 benzine ( mundesi gazi 100% )

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 17:12 ,

Shitet Citroen

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Pri 13:12 ,

Citroen Jumpy 2006 (makine pune kamioncine)

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 16:34 ,

Citroen Jampy

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Jan 17:59 ,

Citroen Jumpy dizel

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 18:19 ,

Citroen jumpy okaziom

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Tet 20:41 ,

Citroen jumpy 2011 okazion !!

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Gush 15:23 ,

citroen jumpy

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Korr 16:43 ,

Citroen

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Korr 22:32 ,

Citroen Jumpy 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim