Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Citroën | Jumper

29 Qer 21:53 ,

Fugon

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 16:36 ,

Citroen

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 10:07 ,

SHITET CITROEN JUMPER VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:05 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 12:13 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 19:30 ,

Xxx

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 21:01 ,

SHES CITROEN JUMPER L4H2

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 10:37 ,

Ne gjendi shum te mir

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Dhj 14:11 ,

Furgone

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Gush 05:03 ,

Citroen

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 12:44 ,

SHITET CITROEN JUMPER

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Shk 14:57 ,

Ciroen jumper

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 12:01 ,

Citroen jumper

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 09:54 ,

Furgon Figorifer

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 15:51 ,

Sherbim karrotreci brenda dhe jasht vendit

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Gush 21:38 ,

Citroen jumper

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 13:43 ,

Shitet citroen jumper 2.2 hdi - Kosove

2 222 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 18:48 ,

CITROEN JUMPER

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Maj 09:34 ,

Shitet ose nderrohet 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 14:48 ,

Furgon ne shitje

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 10:51 ,

Citroen Jumper 2.5 Liter 107 ps

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:15 ,

karrotrec euro 5

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 10:34 ,

Furgon

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 12:04 ,

Citroen

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Jan 10:01 ,

Furgon

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Jan 19:06 ,

Citroen jumper

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 22:42 ,

Furgon Citroen Jumper

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Gush 13:26 ,

Citroen Jumper

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 17:18 ,

Citroen Jumper dizel

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Qer 11:56 ,

Citroen Jumper

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 23:26 ,

Furgon citroen

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Mar 07:16 ,

Shitet Citroen

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 21:12 ,

fugon

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 18:03 ,

shitet ose nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 16:14 ,

Fugon Citroen Jumper -05

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 14:27 ,

Shitet furgon mallrash

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 20:42 ,

Citroen furgon

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 15:20 ,

Citroen furgon

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 12:45 ,

Shitet me marveshje

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 10:17 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim