Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Citroën | Evasion

05 Qer 12:41 ,

Okazion Citroen evazion 5+1

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 15:56 ,

Citroen evasion

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 09:12 ,

OKAZION shitet Citroen Evasion viti 2000 !!!

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 09:11 ,

OKAZION Citroen Evasion viti 2000 7 vende!!!

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 18:11 ,

Okazion citroen 1900 euro

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 20:14 ,

VW Sharan

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 08:45 ,

citroen Evasion 4 + 1

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 21:06 ,

Shitet Citroen evasion

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 18:26 ,

Shitet citroen 6+1 vende

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 11:00 ,

CITROEN EVASION 7 vende 1.9 -99

2 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 20:55 ,

citroen evasion 2.0 vp 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 15:37 ,

Oferte

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 21:46 ,

CITROEN /98

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Pri 09:40 ,

Citroen Evasion dizel -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim