Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Citroën | DS3

Sot 09:22 ,

Citroen Coupe DS3 1.6 Nafte e-HDI viti 2011

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Maj 12:02 ,

Citroen DS3

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 11:33 ,

Shes makine

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 02:28 ,

Citroen DS3 1.4 benzine

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 20:13 ,

Citroen

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 15:05 ,

DS3

140 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 22:44 ,

Shitet citren ds3

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 19:25 ,

citroen

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Dhj 12:26 ,

Citroen ds3

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Qer 16:28 ,

CITROEN DS3 - 1.6 HDI 92

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Qer 20:51 ,

Citroen

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 14:16 ,

Citroen DS3 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Gush 16:08 ,

Citroen DS3 dizel

17 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Korr 18:26 ,

Citroen ds3

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Korr 19:05 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Maj 19:01 ,

Citroends3

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 19:57 ,

Citroen DS3 1.6 benzin automatik 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Dhj 04:49 ,

OKAZIONN !!! Citroen DS3 1.4 dizel -11

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Gush 09:57 ,

Citroen DS3 -16

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 15:16 ,

Shitet

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 15:30 ,

Citroen DS3 -14

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim