Kavajë | Automjete | Makina | Citroën | C8

17 Gush 18:11 ,

Citroen C8 2.2 HDI EXCLUSIVE

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 05:54 ,

Dhe me ndrimm

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 12:10 ,

Citroen C8 dizel

2 000 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim