Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Citroën | C8

29 Maj 21:32 ,

Citroen C8 / Automat / 2.0 nafte

3 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 14:41 ,

Shitet Citroen C8 Viti 2005 220 NAFT 212,000 KM

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 19:39 ,

Citroen C8 6+1

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 21:51 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 14:20 ,

Citoren C8 6+1

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 10:48 ,

Shkelqim Bajramaj

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 18:21 ,

Shkelqim Bajramaj

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 15:36 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 22:04 ,

Citroen c8

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Korr 12:38 ,

CITROEN C8 2.2HDI. 7 KARIKA

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 10:23 ,

2005 citroem c8 3200 euro

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 00:04 ,

Okazion !

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 14:49 ,

Shitet citroen c8 -2009 7ulse

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Tet 21:39 ,

Citroen c8

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 22:54 ,

Citroen c8

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 10:53 ,

Citroen C8 dizel -15 okazion

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 18:11 ,

Citroen C8 2.2 HDI EXCLUSIVE

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 05:54 ,

Dhe me ndrimm

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 12:10 ,

Citroen C8 dizel

2 000 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 16:11 ,

Citroen c8 dizel

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 12:37 ,

Makina shitet per arsye mos perdorimi

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 18:04 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 14:07 ,

shitet citroen c8

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 15:59 ,

Citroèn C8 e ardhur nga zvicera

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 07:33 ,

Citroen C8 dizel

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 09:32 ,

Citroen C8

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 16:54 ,

Citroen C8 2.2 Nafte 3700 € i diskutueshem

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Mar 21:14 ,

citroen

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 18:48 ,

Citroen c8

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 10:48 ,

durres

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 17:05 ,

Citroen C8 Hdi 7 ulse

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 15:20 ,

CITROEN C8 DIZEL

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 21:18 ,

Citroen C8 dizel

7 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Nën 21:53 ,

Super Okazion Citroen C8 -04

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 17:42 ,

CITROEN C8 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 15:02 ,

Citoren c8 -06

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim