Delvinë | Automjete | Makina | Citroën | C5

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 17:44 Dyqani ,

OKAZION !! CITROEN C5 1.6 NAFTE 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 ,

C5 2.0 HDI EXLUSIV SUPER FULL OPSIONE (NDERROHET)

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:40 ,

citroen c 5 viti 2003 nafte automat

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:15 ,

Citroen C5 naft viti 07�� 158.000 km �� ndrrohet

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:39 ,

Citroen c5

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:18 ,

Citroen C5 Automat 2011 nafte 1.6HDI /full

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:21 ,

nderrohet automat benzin gaz letra 1 vit

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 19:14 ,

Citroen C5 dizel shitet ose nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 12:26 Dyqani ,

Shitet Citroen C5

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 20:37 ,

OKAZION CITROEN C5 BENZIN/GAZ

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim