Delvinë | Automjete | Makina | Citroën | C3

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 17:27 ,

Okazion !! 1400€ !!!

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:22 ,

Citroen C3 automatike

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:09 Dyqani ,

OKAZION !! CITROEN C3 - NAFTE 1.4 VITI 2008 KABRIO

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:00 ,

Citroen C3 1.4 Diesel. Automat. Viti 2004.

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:45 ,

Cittoen C3 1.4 Benzine Automat

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:38 ,

Citroen C3 2010 Benzine + Gaz

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:10 ,

Vjen se shpejti Citroen C3,2011, manual,1.4 diesel

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:32 ,

Citroen C3 1.1 viti 2003

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:28 ,

Shitet CITROËN C3 BENZINE viti 2008 Full Extra ��

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:02 ,

Citroen C3

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim