Bulqizë | Automjete | Makina | Citroën | C3

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 22:36 Dyqani ,

Citroen C3

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:36 Dyqani ,

C3 Automatike viti 2009

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:28 ,

Citroen C3 automatike

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:13 ,

Citroen C3 1.1 viti 2003

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:10 ,

Citroen C3 1.4 Hdi Automat

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:05 ,

Okazion shitet citroen c3 1.2 viti2017 full option

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:32 ,

!!! CITROEN C3 AUTOMAT !!!

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:05 ,

Super mjet

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:42 ,

Citroen C3 1.4 Diesel. Automat. Viti 2004.

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:21 ,

"Citroen c3 Viti 2007-Manuale-1.4 Nafte-Ekonomike✅

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim