Delvinë | Automjete | Makina | Citroën | C2

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 23:31 ,

Shitet Citroen C2

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:25 ,

CITROEN C2/1.4NAFTE/AUTOMATIKE ��0695851577

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:12 ,

Citroen c2 1.4 naft automat

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:41 ,

Okazion

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:23 ,

Okazion citroen C2 dizel 2006

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:13 ,

Top Auto Çela

2 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:12 ,

OKAZION! CITROEN C2 SPORT 1.6i����

1 180 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 10:20 ,

Citroen C2

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Qer 11:15 ,

Citroen automat 1.4 benzine me letra

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 08:34 ,

Citroën C2 Gpl/benzine 2006

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim