Sarandë | Automjete | Makina | Citroën | C1 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 17:33 Makina , Durrës

CITROEN C1��1.4 Nafte ��Viti 2009

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:18 Makina , Durrës

��Citroen C 1. Diesel 1.4 ��

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:34 Makina , Vlorë

Citroen C1

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 22:45 Makina , Elbasan

Citroen C1

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 23:24 Makina , Tiranë

Citroen C1

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Nën 17:55 Makina , Tiranë

SHITET CITROEN C1

2 610 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Nën 10:39 Makina , Tiranë

Citroen c1 2013

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Nën 11:57 Makina , Tiranë

citroen c1

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 16:57 Makina , Tiranë

Okazio citroen c1 ,viti 09 ,

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 22:16 Makina , Fier

CITROEN C1 VITI 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim