Kavajë | Automjete | Makina | Citroën | C1

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 07:13 ,

Citroen C1. 1.4 Diesel - 06.

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:02 ,

Citroen c1 Automat

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:10 ,

Citroen C1- Peugeot 107

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:14 ,

shitet citroen C1 mortorr 1.4 naft viti 2008

2 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:10 ,

Citroen C1 Peugeot 107 Toyota Aygo

3 330 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:58 Dyqani ,

Auto City - CITROEN C1-AUTOMATIK

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Shk 22:45 ,

Citroen C1

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 10:42 ,

OKAZION

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 08:12 ,

shitet. citroen

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 08:52 ,

C1

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim