Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 22:45 Makina , Elbasan

Citroen C1

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:25 Makina , Durrës

Citroen C 1. Diesel 1.4

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:47 Makina , Durrës

Okazion Citroen C1 Benzin 1,0 Super Ekonomike

2 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:13 Makina , Durrës

CITROEN C1��1.4 Nafte ��Viti 2009

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Dhj 11:11 Makina , Tiranë

SHITET CITROEN C1

2 610 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Dhj 13:58 Makina , Tiranë

Citroen c1 2013

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Dhj 20:24 Makina , Durrës

OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Dhj 20:18 Makina , Elbasan

C1 benxine 1.1

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Nën 19:18 Makina , Durrës

OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Nën 23:24 Makina , Tiranë

Citroen C1

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim