Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Citroën | C-Elysée

22 Tet 17:24 ,

Citroen C-Elysee

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 17:23 ,

Okazion Citroen C-Elysée 2015

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Tet 09:29 ,

Citroen

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 09:59 ,

OKAZION CITROEN C ELYSEE NAFTE

5 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Sht 09:13 ,

SHITET CITROEN CITROEN C ELYSSE

4 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 08:26 ,

Citroen 2018 1.6 nafte 11000 km okazion

8 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 00:37 ,

Citroen C-elysee

9 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Gush 20:30 ,

Citroên

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 10:38 ,

Citroen

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 08:20 ,

Shes Citroen C-Elysee

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim