Kukës | Automjete | Makina | Citroën | C-Elysée

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 12:32 ,

Shitet ( Super Okazion )

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:57 ,

OKAZION CITROEN C ELYSEE NAFTE

5 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Nën 23:57 ,

Citroen

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 21:46 ,

Shitet citroen viti 2015

4 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Nën 11:47 ,

Shitet ( Super Okazion )

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Sht 09:13 ,

SHITET CITROEN CITROEN C ELYSSE

4 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 08:26 ,

Citroen 2018 1.6 nafte 11000 km okazion

8 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 00:37 ,

Citroen C-elysee

9 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Gush 20:30 ,

Citroên

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 10:38 ,

Citroen

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim