Kavajë | Automjete | Makina | Citroën | C-Elysée

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


31 Jan 11:00 ,

25Euro/ Jepen makina me qera 067 20 41 614

25 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Gush 19:37 ,

citroen nafte viti 2004 ne super gjendje me dogan

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 09:29 ,

Citroen

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 20:30 ,

Citroên

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 17:24 ,

Citroen C-Elysee

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 17:23 ,

Okazion Citroen C-Elysée 2015

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Sht 09:13 ,

SHITET CITROEN CITROEN C ELYSSE

4 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 19:22 ,

Makina

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Qer 23:24 ,

Citroen Elysse , Viti 2013. Motorr 1.6 Nafte.

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Tet 21:04 ,

Citroen C-elysee

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim