Sarandë | Automjete | Makina | Citroën | Berlingo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 05:39 Makina , Tiranë

Citroen Berlingo 2009

6 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:37 Makina , Durrës

Citroen berlingo 1.6 naft 2009

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:33 Makina , Tiranë

Okazionnnnn!!!! Citroen Berlingo 2007 1.9

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Nën 19:16 Makina , Durrës

Citroen berlingo 1.6 diesel 2009 okazion!

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 17:32 Makina , Tiranë

Citroen Berlingo

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 16:48 Makina , Fier

CITROEN BERLINGO

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Nën 12:55 Makina , Shkodër

Okazionn Citroën Berlingo 1.6 nafte-09 sapo ardhur

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Nën 10:51 Makina , Tiranë

Citroen Berlingo Furgon

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Nën 10:50 Makina , Tiranë

SHITET CITROEN BERLINGO FURGON

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Tet 00:35 Makina , Tiranë

Citroën Berlingo dizel -07

2 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim