Delvinë | Automjete | Makina | Citroën | Berlingo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 08:14 ,

Citroen Berlingo 1.6 nafte vitit 2010 me dogan

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 09:20 ,

Citroen Berlingo 1.6 Nafte 2008 Super Gjendje

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 23:20 ,

Citroen 2008

3 140 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Maj 11:56 ,

citroen

3 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Pri 06:39 ,

Citroen Berlingo 2009

6 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 23:20 ,

Shitet ose nderrohet

2 430 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 12:46 ,

1.6 naft

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Mar 20:58 ,

Citroen Berlingo

3 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Mar 10:57 ,

OCCASION CITROEN Berlingo 1.9 Hdi 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 07:59 ,

Okazion Shitet Citroen 1.6 nafte

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim