Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Citroën | Berlingo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Citroën Berlingo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:01 ,

Shitet okazion

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:48 ,

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:27 ,

Okazion Citorn ne gjendje te mir 1.9 nafte letrat e paguara

1 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:57 ,

Shitet Citroen Berlingo 1.9 nafte.

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:24 ,

Citroen Berlingo viti 2012 motorr 1.6 naft

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:25 ,

Citroen 2008

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 09:55 Dyqani ,

Makina per trasport ushqimor

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Shk 19:05 ,

Citroen Berlingo Shitet ose nderohet

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 18:39 ,

Citroen Berlingo 1.6 diesel Automatic.2013!

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:19 ,

Citroën

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 13:20 ,

OKAZION CITROEN BERLINGO 1.9

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 19:15 ,

citroen berlingo 2010 benzin + gaz

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 10:47 ,

Citroen 1.6benzin/gaz 2003. Cmimi i diskutushem.

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 20:27 ,

Shitet makina

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 21:36 ,

Shitet citroen berlingo 1.6 hdi 2008

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 14:07 ,

CITROEN BERLINGO 2011

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 11:36 ,

Leaseplus.al

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 22:38 ,

Shitet citroen

3 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 17:28 ,

Makine frigorifer ngrires -20

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Jan 12:46 ,

Shitet ose Nderohet me veture

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 20:58 ,

citroen berlingo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 19:21 ,

citroen berlingo

1 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 19:21 ,

Citroen berlingo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 17:36 ,

citroen berlingo

1 550 EUR

17 Jan 19:46 ,

Super gjendje

11 111 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 08:27 ,

Citroen Berlingo XL BlueHDi 130 Stop&Start EAT8 Shine

12 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Jan 07:18 ,

Shitet okazion

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 10:06 ,

Citroen berlingo

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 13:40 ,

CITROEN BERLINGO PANORAMA 1.6 HDI

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 06:36 ,

Citroen

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Dhj 17:48 ,

Don bosko

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 08:46 ,

CITROEN BERLINGO

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 14:03 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 21:42 ,

Shitet

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Sht 11:47 ,

Citroen

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 11:47 ,

Citroen

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 22:29 ,

Okazion 1.9 naft

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Gush 11:28 ,

Ciroën Berlingo

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Gush 13:03 ,

Okazion Shitet Citroen Berlingo 1.6 nafte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 14:02 ,

Shitet Citroen berlingo 1.2 benzin

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Gush 22:14 ,

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Gush 19:46 ,

Shitet citroen berlingo 1.9 d

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 13:04 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 18:05 ,

Citroën Berlingo 2007 1.9 manual

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 10:03 ,

Shitet Citroen berlingo

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 14:20 ,

SHITET CITROEN BERLINGO

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Korr 11:28 ,

SHITET CITROEN BERLINGO FURGON

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Korr 00:48 ,

Citroen Berlingo

5 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Korr 11:10 ,

SHITET CITROEN BERLINGO

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Citroën Berlingo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim