Kukës | Automjete | Makina | Citroën | AX

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


03 Nën 13:46 ,

Citroen AX 4x4

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 13:23 ,

Citroen AX 4x4

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Jan 16:47 ,

Citroën Okazion !

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Sht 11:19 ,

Shitet citroen AX 4x4

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Korr 18:51 ,

Shitet Citroen AX 4x4 Benzine 1.4

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Mar 16:10 ,

rroba policie orgjinale te reja

70 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 11:55 ,

Citroen saxo 2002

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 17:08 ,

shes citroen ax

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 14:39 ,

CITROEN ,,LETRA PER 1 VIT 1.1 BENZIN

499 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim