Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Citroën | 2 CV

18 Dhj 20:02 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 07:07 ,

Citroen 2cv 1975

5 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Pri 18:11 ,

Citroen

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim