Citroën ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

2 CV , 7
AX , 8
Berlingo , 294
BX , 1
C1 , 166
C2 , 273
C3 , 1371
C4 , 919
C5 , 360
C6 , 16
C8 , 39
C-Crosser , 8
C-Elysée , 26
CX , 3
C-Zero , 2
DS3 , 27
DS4 , 13
DS5 , 20
Evasion , 14
Jumper , 54
Jumpy , 41
Nemo , 133
SAXO , 147
Xantia , 17
Xsara , 233
ZX , 12

Blej Citroën në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën ne shitje të ndryshëm si, Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. citroen ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. Filtro njofitmet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.

22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - CITROEN C5

100 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet CITROEN Xsara Picasso

130 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:52
Linku:
,

CITROEN C4 GRAND PICASSO 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet urgjentttt - CITROEN C6

400 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Citroen c5

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 22:18 ,

Citroen C4

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 Dyqani ,

Citroen C3 Automat‼️

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:03 ,

Citroen C4 Picasso 1.6 Nafte

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:53 ,

Citroen C4 / 1.6 HDI / Automatike/ 2007 ����

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:52 ,

Citroen C4 1.6Hdi “Automatike” ‘2008’

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:44 ,

OKAZION CITROEN XSARA PICASSO BENZIN-GAZ FULL SUPERGJENDJE

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:43 Dyqani ,

CITROEN C4 PICASSO EXCLUSIVE 2009, AUTOMAT, NAFTE

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:42 ,

Shitet Citroen Berlingo 1.9 nafte.

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:33 ,

Citroen C3 Exclusive

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:24 ,

OKAZION Citroen C4 Picasso!!!

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:22 ,

OKAZION CITROEN BERLINGO 1.9

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 ,

Citroen c4 picasso 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:05 ,

Citroen C1 1.0 benzine, viti 2005

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:59 ,

Citroen C4/manual/2014/5500 euro

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:47 ,

CITROEN ���� Picasso

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:43 ,

okazion citroen 1.6 benzin gaz nderoj 1 vit letra

2 090 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

Okazion

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:56 ,

OKAZION CITROEN C 2 1.4 NAFT AUTOMATIKE GJENJDE PERFEKTE����

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:45 ,

Makine

2 100 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:38 ,

Shitet nderrohet me bezin gaz viti2009 cmi.3.000€

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:37 ,

Okazion!!!!!!!!!!! Citroen C4 1.6 Naft e sapo targuar

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:35 Dyqani ,

Citroen XSARA Picasso 1.6 Benzinë+ gas OKAZION!!!!

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:24 ,

Citroen C3 1.4naft viti 2004 me letra te paguar

220 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:19 ,

Citroen C3 1.4 Manual 2003

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:18 ,

Citroen C3 2005 1.4 Nafte

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 ,

Citroen C4 ..kambio automatike ..naft..viti 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:14 ,

Citroen C4 -07

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:01 ,

1.4 nafte, 2011, targa shqiptare. Klima, xham panoramik

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:00 ,

Citroen C4 Grand Picasso Automatik

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:59 ,

Citroen C3 2010 1.4 Benzine+Gaz

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:47 ,

Shitet Okazion

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:31 ,

Citroen c4 picaso 2.0 nafte

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 ,

Shitet

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:02 Dyqani ,

CITROEN C4,VITI 2009,AUTOMAT,1.6 NAFTE,4750 EURO

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:52 ,

Citroen C4 Cactus��Automat 1.2benzin 2016- 79.000 kilometra

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 17:28 Dyqani ,

NE SHITJE C-CROSSER 2007

5 670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:26 ,

Citroenc4 gaz benzine 1.4 2006

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:20 ,

CITROEN C5 EXLUSIVE 2.0 HDI 2012 163 PS AUTOMATIK PA DOGANE

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:19 ,

Citroën

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:14 ,

Shes Citroen c4 picasso 7 vena

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:08 ,

Citroen c3 pluriel

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:08 Dyqani ,

Auto City - Citroen,2010,Automat ���� ����

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:57 ,

Okazion Citorn ne gjendje te mir 1.9 nafte letrat e paguara

1 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:52 Dyqani ,

CITROEN C4 PICASSO

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:46 Dyqani ,

CITROEN C4 PICASSO

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 ,

Citroen nemo 1.3 naft 2012 automat

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Citroën ne shitje? Shiko njoftimet për Citroën ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.

Njoftimet per Citroën ne Shitje

Eksploro njoftimet për Citroën ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko Citroën ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.

Shperndaj Njoftime për Citroën

Keni Citroën që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për citroen ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione