Vlorë | Automjete | Makina | Chrysler

300C , 12
Sebring , 1
Stratus , 3
Voyager , 8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Vlorë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chrysler | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Shk 12:57 ,

Shitet Chrysler voyager 2.0benzin-gaz

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 14:14 ,

Okazion vetem per sot 1200€ letrat deri 2021

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 18:48 ,

Okazion craizer 1.4 benxin 2003 1350€

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 12:33 ,

OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Jan 14:25 ,

Shes Chrysler 300

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 21:36 ,

Shitet chrysler

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 11:18 ,

Full

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Tet 22:40 ,

Resul

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 23:13 ,

OKAZION SHITET CLYSER PT.2.2NAFT VITI 2004.

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 12:27 ,

Shitet

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 18:15 ,

Okazion

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 10:31 ,

Chrysler

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 11:50 ,

chrysler 300C 2.7 benzine/gaz 2004

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 19:13 ,

Chrysler pt 2.2 crd

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Dhj 15:01 ,

Crysler 300c

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 22:51 ,

BMW 730 d

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 22:32 ,

chrysler 300 c

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Nën 15:31 ,

Okazjon benxin-gaz mundsi ndrimi

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Tet 20:36 ,

Chrysler

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Tet 20:15 ,

Chrysler

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Gush 12:02 ,

Privat

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Korr 15:38 ,

Chrysler voyager 2.8d naft

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 16:48 ,

SHITET nga : Panoramike sot 16:30

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 12:37 ,

Chrysler Voyager 7 posti -02

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 12:37 ,

Chrysler Voyager -04

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 19:24 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 11:36 ,

Chrysler Stratus -01 shitet ose ndrohet

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Shk 10:48 ,

Chrysler Voyager 2.5 dizel -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 20:00 ,

Chrysler Voyager 2.5 dizel -94

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chrysler | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione