Tiranë | Automjete | Makina | Chrysler

300C , 124
300 M , 6
Aspen , 6
Crossfire , 12
Daytona , 1
ES , 1
Neon , 4
Pacifica , 4
PT Cruiser , 82
Sebring , 10
Stratus , 1
Voyager , 61

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chrysler | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:28 ,

CHRYSLER CROSSFIRE FULL "SUPER" M.NDRRIMI ���� AUTOMAT 140KM

4 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:39 ,

Shes/ ndrroj S class 2010-2013, Audi A8 2012-2014

10 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:44 ,

CHRYSLER 300C-06 BENZINE-GAZ OKAZION DIFEKT MOTOR

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:30 ,

Chrysler me letra te sapo paguera

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:30 ,

Chrysler 2.7 benzin gaz

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:08 ,

Shitet Chrysler OKAZION !!

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:19 ,

OKAZION

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:31 ,

CHRYSLER PT CRUISER CABRIOLET

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 20:40 ,

CRYSLER 3.6 BENZINE+GAS AUTOMAT...VITI 2010....

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Shk 20:55 Dyqani ,

Chrysler 300 C quatro 2014

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Shk 12:45 ,

Shes pjes kenbimi per Chrysler sebring

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Shk 13:32 ,

�� OKAZION �� Chrysler 300 benzine automat

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 12:45 ,

OOOKAZIONNNNN 1299 EURO

1 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 15:18 Dyqani ,

CHRYSLER 300C, AUTOMAT, 2008, BENZIN - GAZ

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Shk 11:13 ,

Shitet chrysler

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 09:28 ,

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 13:40 ,

Cryzel

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 10:46 ,

Makina me qera 20 € dita

20 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 18:44 ,

chrysler voyager 2.5 disel

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 13:55 ,

Okazion!!! Chrysler benzin gaz viti 2003, 2100€

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 09:06 ,

Okazion

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 11:14 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 11:56 ,

Arsyje mos perdorimi!

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 21:36 ,

Chrysler okazion

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Jan 18:40 ,

Benz CLK

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 19:48 ,

Shitet chrysler 300c

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 11:57 ,

����! SUPER OKAZION !���� CHRYSLER 300C

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 08:26 ,

Chrysler

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Jan 09:55 ,

Chrysler

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 19:09 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Jan 14:37 ,

Shitet makina

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 14:01 ,

Chrysler

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 19:32 ,

shitet makina

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 19:49 ,

chrysler voyager 2.5 disel

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 08:29 ,

crysler grand voyager

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 12:16 ,

Chrysler nderrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 21:49 ,

Shitet 6500€ i diskutushem

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 18:27 ,

Shitet Chrysler

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 17:47 ,

Shitet Chrysler

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 17:08 ,

Shitet ose Nderrohet me 4x4

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 20:55 ,

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 10:26 ,

C clas 2005 automat

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 09:17 ,

Chrysler neon 98 1.8 benzin gaz manual OKAZIONN

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 15:37 ,

Chrysler Neon 99 1.8 benzin gaz manual OKAZIONNN

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 23:54 ,

Pt chrysler

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 15:36 ,

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 10:59 ,

OKAZION PER 10 DITE CHRYSLER 300C 5000 EURO

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 15:26 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 20:32 ,

PT cruiswr

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Sht 22:33 ,

Crysler

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chrysler | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim