Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chrysler | Stratus

09 Sht 08:50 ,

Shitet +ndrrohet

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 22:52 ,

Okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 21:34 ,

Chrysler okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 18:15 ,

Okazion

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 14:57 ,

Shitet Chrylser

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Jan 11:08 ,

Shitet craizer

17 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Korr 11:08 ,

CHRTSLER STRATUS

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 22:30 ,

Chrysler stratus cabriolet

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Mar 21:38 ,

chrysler stratus

2 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Dhj 14:55 ,

CHRYSLER Stratus benzin

1 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 15:31 ,

Okazjon benxin-gaz mundsi ndrimi

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Sht 20:06 ,

SHITET

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 20:53 ,

chrysler stratus

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Korr 19:36 ,

SHITET CHRYSLER KABRIOLET

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Mar 11:36 ,

Chrysler Stratus -01 shitet ose ndrohet

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim