Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chrysler | Pacifica

03 Qer 19:42 ,

Chrysler pacifica defekt

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 16:28 ,

Shitet nderohet

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 00:27 ,

Chrysler Pacifica-Gaz/Benzine-Shitet ose nderrohet

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 19:35 ,

Chrysler

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 14:59 ,

chrysler per pjes

100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 20:48 ,

Chrysler PACIFICA MOTOR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Gush 21:34 ,

Okazion Chrysler Pacifica 4x4 benzin gaz hiline

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 19:52 ,

Chrysler Pacifica benzin+gaz

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim