Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chrysler | New Yorker

26 Maj 19:37 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 11:30 ,

E sa po ardhur nga belgjika

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 11:27 ,

shitet

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim