Kurbin | Automjete | Makina | Chrysler | Neon

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


28 Tet 09:17 ,

Chrysler neon 98 1.8 benzin gaz manual OKAZIONN

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 15:37 ,

Chrysler Neon 99 1.8 benzin gaz manual OKAZIONNN

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 07:57 ,

Okazion 90.000 lek vetem sot

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Qer 22:57 ,

OKAZION SHITET CHLYSER NEON.AUTOMAT 2.0 BENZIN GAZ

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Qer 23:20 ,

OKAZION SHITET CHLYSER NEON 2.0 BENZIN +GAZ AUTOMA

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Gush 13:49 ,

Okazion benzin - Gaz

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Shk 14:35 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 09:52 ,

Chrysler Neon +98 okazion okazionnnnnnnn

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim