Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chrysler | Neon

09 Korr 20:27 ,

shitje makine

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 22:57 ,

OKAZION SHITET CHLYSER NEON.AUTOMAT 2.0 BENZIN GAZ

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Qer 23:20 ,

OKAZION SHITET CHLYSER NEON 2.0 BENZIN +GAZ AUTOMA

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 13:05 ,

Okazion 90.000 lek vetem sot

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Gush 13:49 ,

Okazion benzin - Gaz

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Shk 14:35 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 09:52 ,

Chrysler Neon +98 okazion okazionnnnnnnn

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim