Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chrysler | Imperial

22 Korr 14:37 ,

Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 23:41 ,

Okazion ! Chrysler Imperial super lluks !

9 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim