Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chrysler | ES

05 Dhj 17:13 ,

kryler

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:53 ,

Chrysler ES -00

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim