Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chrysler | Crossfire

02 Mar 17:24 ,

CHRYSLER CROSSFIRE

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Shk 12:13 ,

Chrysler crossfire

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 12:36 ,

SHITET: CHRYSLER CROSSFIRE 3.2 (benzin+gaz)

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 14:25 ,

CHRYSLER CROSSFIRE OKAZION 4000 EURO

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Nën 02:49 ,

OKAZION 4500 EURO CHRYSLER

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 18:03 ,

OKAZION CHRYSLER CROSSIFIRE 3.2 BENZINE

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Jan 11:16 ,

Chrysler

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Tet 06:38 ,

** Chrysler crossfire SRT6 335ps ** bejm ndrrim

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 17:58 ,

Chrysler Crossfire benzin

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 22:33 ,

Chrysler

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Shk 15:58 ,

Shitet Chrysler '04 OKAZION!!!

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 12:45 ,

Chrysler Crossfire 3.2

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 12:08 ,

Chrysler crossfire

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Gush 14:12 ,

Chrysler me te gjitha letrat....

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 17:48 ,

chrysler

14 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Pri 16:38 ,

CHRYSLER CROSSFIRE 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Shk 14:51 ,

Shitet makina

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Dhj 15:47 ,

Chrysler Crossfire -06

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim