Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet

Aveo , 4
Camaro , 1
Captiva , 10
Cruze , 2
Epica , 1
HHR , 2
Kalos , 6
Lacetti , 1
Matiz , 4
Orlando , 3
Spark , 2

Gjej Chevrolet në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Chevrolet ne shitje të ndryshëm si Chevrolet Alero, Astro, Baretta, Blazer, Captiva, Camaro, Evanda, Epica,  Malibu, Matiz dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Chevrolet ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Chevrolet ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. Blej dhe shit makina ne MerrJep.al.

Sot 02:05
Linku:
Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2009

6 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:17
Linku:
Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2009

6 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:17
Linku:
Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2014

11 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:37
Linku:
Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET ORLANDO 2015/2.0 NAFTE

12 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 16:42 ,

SHITET CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT DIESEL

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 Dyqani ,

Shevrolet Aveo 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:06 Dyqani ,

Chevrolet Equinox 2.5 viti 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:04 Dyqani ,

Chevrolet Matiz 1.0 benzin-gas viti 2008

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:45 Dyqani ,

CHEVROLET LACETTI, 2008, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:51 Dyqani ,

Chevrolet Captiva 2.0 CRDI 6+1 Vende , 4X4

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:02 Dyqani ,

Chervolet Orlando 2.0cc Nafte Automat 2013

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:17
Linku:
Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2009

6 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:05
Linku:
Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2009

6 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Jeni duke kërkuar për Chevrolet ne shitje? Shiko njoftimet për Chevrolet ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.

Njoftime per Chevrolet ne Shitje

Eksploro njoftimet për Chevrolet ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Chevrolet ne shitje nga modele te ndryshme si, Chevrolet Alero, Astro, Baretta, Blazer, Captiva, Camaro, Evanda, Epica,  Malibu, Matiz dhe shume te tjere. Kërko Chevrolet ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.

Krijo Njoftime për Chevrolet 

Keni Chevrolet që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Chevrolet ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime bëhu pjesë e mijëra shitësve online.
Në fillim