Korçë | Automjete | Makina | Chevrolet

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 17:50 Dyqani ,

Shevrolet Aveo 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:12 ,

SHITET CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT DIESEL

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 Dyqani ,

Chervolet Camaro-3.6 Benzin -2010-AUTOMATIK

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 Dyqani ,

Chevrolete Epica 2.0 Benzine 2007 Swiss Auto

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:50 Dyqani ,

Chevrolet Equinox 2.5 viti 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:26 Dyqani ,

CHEVROLET LACETTI, 2008, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:45 Dyqani ,

Chervolet captiva 2.0cc nafte automate 2010

8 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:05 Dyqani ,

Chevrolet Captiva 2.0 CRDI 6+1 Vende , 4X4

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 10:21 Dyqani ,

Shitet: Chevrolet Captiva 2.0 AWD

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 15:45 Dyqani ,

Shitet SHEVROLET KALOS �� 193.000 Lekë

193 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim