Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Trans Sport

22 Korr 13:55 ,

Chevrolet Tran Sport 3.4

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 11:03 ,

Chevrolet Tran Sport 3.4

3 999 EUR Çmimi me zbritje

10 Qer 12:57 ,

Chevrolet Transport 3.4

4 000 EUR Çmimi me zbritje

09 Shk 12:49 ,

U shit flm

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Qer 11:20 ,

CHEVROLET Trans Sport 3.4 V6 Benzin.Gaz

5 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim