Sarandë | Automjete | Makina | Chevrolet | Trailblazer | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


14 Nën 19:06 Makina , Tiranë

Chevrolet TrailBlazer

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 17:05 Makina , Gjirokastër

Chevrolet Trailblazer gaz+benzine 2002

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 08:28 Makina , Tiranë

Shitet Makine

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Sht 23:10 Makina , Tiranë

Chevrolet .Trailblazer 2006

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 12:20 Makina , Durrës

Benzin gaz automat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 13:08 Makina , Durrës

Benzin gaz 4.2 6 pistona 4x4

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 13:24 Makina , Durrës

Benzin gaz ekonomik 4x4

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 11:39 Makina , Durrës

Sharvolet benzin gaz automat

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Shk 08:23 Makina , Durrës

Chervolet 4.3 Benzine+Gaz

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Tet 21:51 Makina , Gjirokastër

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim