Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Trailblazer

30 Pri 20:06 ,

Chevrolet TrailBlazer

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 21:11 ,

Chervolet Trailblazer 2002 Gaz/benzin 4.2

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 17:05 ,

Chevrolet Trailblazer gaz+benzine 2002

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 08:28 ,

Shitet Makine

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Sht 23:10 ,

Chevrolet .Trailblazer 2006

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 12:20 ,

Benzin gaz automat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 13:08 ,

Benzin gaz 4.2 6 pistona 4x4

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 13:24 ,

Benzin gaz ekonomik 4x4

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 11:39 ,

Sharvolet benzin gaz automat

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Shk 08:23 ,

Chervolet 4.3 Benzine+Gaz

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Tet 21:51 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Tet 16:50 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Korr 21:12 ,

Chevrolet Trailblazer benzin

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 23:12 ,

Chevrolet Trailblazer benzin+gaz

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 08:35 ,

Chevrolet TrailBlazer benzin -02

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim