Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Tahoe

08 Mar 09:26 ,

Chevrolet Tahoe

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Dhj 18:42 ,

Shitet Chevrolet

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Dhj 12:22 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Nën 09:47 ,

Shitet Chevrolet 5.3 benzin Gaz dhe ne leje

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 13:58 ,

Okazion shitet ose nderrohet

26 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 19:28 ,

Chevrolet tahoe 2015

26 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 01:49 ,

Chevrolet tahoe

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Jan 12:26 ,

U SHIT CHEVROLET TAHOE -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 18:03 ,

Shitet Chevrolet Tahoe te BLINDUAR B6

27 888 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Pri 04:44 ,

Tahoe

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim