Durrës | Automjete | Makina | Chevrolet | Tahoe

12 Dhj 12:22 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Nën 09:47 ,

Shitet Chevrolet 5.3 benzin Gaz dhe ne leje

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 01:49 ,

Chevrolet tahoe

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 04:44 ,

Tahoe

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim