Pogradec | Automjete | Makina | Chevrolet | Spark | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 19:52 Makina , Shkodër

Chevrolet Spark okazion

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Nën 12:18 Makina , Durrës

SHITET 2007

2 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Nën 13:14 Makina , Tiranë

2011 chevy spark 1.0 l benzine

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 12:13 Makina , Durrës

Okazion chevrolet 2008

190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 10:17 Makina , Tiranë

Okazion vetem 2,900 EUR Chevrolet

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Tet 13:57 Makina , Tiranë

*OKAZION*Chervolet Spark BENZIN/GAS

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Tet 13:37 Makina , Tiranë

OKAZION Shitet chevrolet spark benzine 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Sht 12:52 Makina , Tiranë

Chevrolet Spark LS

2 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 16:23 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION!!! 3000€

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Gush 10:56 Makina , Tiranë

Chevrolet Spark benzin

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim