Bulqizë | Automjete | Makina | Chevrolet | Spark

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 15:30 ,

2011 CHEVROLET SPARK

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:26 ,

SHITET 2007

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 03:57 ,

CHEVROLET KAMJO AUTOMAT.

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Maj 11:12 ,

okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 16:57 ,

Shitet chevrolet spark

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 11:34 ,

Spark

2 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 18:55 ,

Shiten 4 chervolet spark okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Jan 21:23 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Jan 20:18 ,

Chevrolet Spark benzin

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Jan 14:01 ,

U shit flm merrjep Chevrolet viti 2005

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim