Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Silverado

01 Mar 14:48 ,

nderohet

Viti: 1997
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Jan 16:47 ,

CHEVROLET silverado

8 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 16:34 ,

Shitet 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Nën 18:49 ,

ESHTE SHITUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 13:49 ,

Chevrolet silverado 5.7 benzin/gaz

5 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim