Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | S-10

22 Shk 10:03 ,

Pick up chavorle 2.2 benzine/ gaz

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 21:02 ,

Shitet pick-up

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 10:35 ,

Chevrolet s10 me karoceri

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 23:07 ,

chervolet s10 me karoceri

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 12:25 ,

chevrolet s10 pick up

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim