Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Orlando

Dje 20:36 ,

CHEVROLET ORLANDO 1.8,,,AUTOMAT,,6+1,,nga ZVICRA

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Korr 20:43 ,

CHERVOLET ORLANDO VETEM ME GAZ 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Korr 20:05 ,

Okazion chevrolet orlando 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 11:41 ,

Chevrolet Orlando 2013 Automat vetem Gaz

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Tet 17:30 ,

CHEVROLET ORLANDO 2.0 DIESEL

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 17:30 ,

CHEVROLET ORLANDO 2.0 DIESEL

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 09:59 ,

Chevrolet Orlando Super gjendje

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 10:36 ,

Okazin/ Chervolet Orlando

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 12:10 ,

shitet

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Tet 22:22 ,

super makine

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 10:08 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet Orlando 2.0 Diesel 163CV

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Gush 09:50 ,

Chevrolet

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Jan 13:29 ,

Chevrolet Orlando dizel

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Dhj 19:00 ,

CHEVROLET ORLANDO

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim