Kavajë | Automjete | Makina | Chevrolet | Nubira

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 20:43 ,

CHEVROLET NUBIRA 1.6 Benzin-Gas Vit 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 10:36 ,

Chevorle nubira 2008 2.0 Manual

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 13:05 ,

Chevorle nubira 2008 2.0 Manual

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 13:40 ,

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 19:10 ,

Shitet 2005 benzine-gaz

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 18:25 ,

Chevorolet nubira "OKAZION"

1 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 21:31 ,

Chevrolet Nubira 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:36 ,

2007 nafte SUPER OFERTA 3000€

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 10:41 ,

2007 Nafte

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 16:42 ,

shitet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim