Sarandë | Automjete | Makina | Chevrolet | Matiz | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 14:37 Makina , Durrës

Chevrolet Matiz gaz/benzine

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Nën 16:07 Makina , Fier

Chervolet Matiz .Benzin Gaz

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Nën 08:04 Makina , Lushnjë

Chevrolet

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Nën 00:13 Makina , Pogradec

Chevrolet matiz 2006 automatik 0.8 benzine

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Nën 18:15 Makina , Durrës

Chevrolet Matiz(Daewoo) 2004

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Nën 12:45 Makina , Tiranë

Okazion Chevrolet Matiz 2008-automatik

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Nën 08:24 Makina , Fier

Chevrolet Matiz 1.0

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Tet 12:49 Makina , Durrës

���� Chevrolet Matiz benzin 800 viti 2009

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Tet 19:48 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim