Bulqizë | Automjete | Makina | Chevrolet | Matiz

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 17:30 ,

Chevrolet Matiz benzin 1.0 viti 2010

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 23:04 ,

Super Okazion Benzin/gas.

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Pri 19:15 ,

Chevrolet Matiz(Daewoo) 2004

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Pri 13:45 ,

Okazion Chevrolet Matiz 2008-automatik

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Pri 01:13 ,

Chevrolet matiz 2006 automatik 0.8 benzine

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 11:44 ,

Cherbolet matix 800cc gaz-benzin nga fabrika

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Pri 17:38 ,

Chevrolet matis 0.8 benzin gaz automat.

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 13:53 ,

Chevrolet Matiz 700

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Shk 19:05 ,

Shitet shevrolet gaz benzine

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 09:04 ,

shitet

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim