Sarandë | Automjete | Makina | Chevrolet | Lacetti | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


15 Nën 20:21 Makina , Tiranë

Chevrolet Lacetti Okazion

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Nën 18:16 Makina , Tiranë

Chevrolet Optra Benzin-Gaz 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 15:44 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet lacetti 1.8 benzin gaz ...

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 20:28 Makina , Tiranë

Chevrolet Lacetti (Daewoo)

350 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 22:57 Makina , Tiranë

Chevrolet 2009, Portabagazh, Nafte, 2800Euro

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Korr 14:31 Makina , Tiranë

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 12:51 Makina , Durrës

Okazion chevrolet lacetti

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Korr 12:23 Makina , Durrës

Okazion chevrolet lacetti

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 22:38 Makina , Tiranë

shitet

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 14:13 Makina , Tiranë

Chavrolet

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim