Lezhë | Automjete | Makina | Chevrolet | Lacetti

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 08:52 Dyqani ,

CHEVROLET LACETTI, 2008, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:45 ,

.....chevrolet.....lacetti.....

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 08:51 ,

Shitet Chevrolet Lacetti, benzine gaz 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 19:03 ,

Chevrolet Lacetti 2010 Automat 1.9 Nafte

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 13:41 ,

Chevrolet Lacetti, 2009, 2.0 Nafte (Nderrim)

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Nën 09:26 ,

Chevrolet Lacetti 2010 Manual 1.9 Nafte

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Gush 10:11 ,

Chevrolet

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 12:48 ,

Chevrolet lacetti Viti prodhimit 2006 b/gas

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 21:30 ,

Chevrolet Lacetti

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Pri 21:21 ,

Chevrolet Lacetti Okazion

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim